Judicial Commissioner

    Judicial Commissioner
  1. YA Dato' Sri Latifah Binti Haji Mohd Tahar
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCVC 1)

  2. YA Dato' Amarjeet Singh a/l Serjit Singh
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  3. YA Tuan Awang Armadajaya bin Awang Mahmud
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  4. YA Datuk Duncan Sikodol
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Bintulu

  5. YA Tuan Muniandy a/l Kannyappan
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Taiping

  6. YA Dr. Shahnaz binti Sulaiman
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  7. YA Puan Evrol Mariette Peters
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  8. YA Tuan Christopher Chin Soo Yin
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Kuching

  9. YA Tuan Ong Chee Kwan
    Pesuruhjaya Kehakiman, Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur

  10. YA Puan Maidzuara Binti Mohammed
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Melaka

  11. YA Tuan Mohd Radzi Bin Abdul Hamid
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  12. YA Datuk Aslam B Zainuddin
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (Jenayah 6)

  13. YA Dato' Norsharidah binti Awang
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (Jenayah 7)

  14. YA Dato' Julie Lack
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 6)

  15. YA Dato' Fredrick Indran X.A. Nicholas
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  16. YA Tuan Wong Siong Tung
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kota Kinabalu

  17. YA Tuan Khairil Azmi bin Haji Mohamad Hasbie
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 8)

  18. YA Tuan Leonard David Shim
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kota Kinabalu

  19. YA Tuan Nadzarin bin Wok Nordin
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (Dagang 10 (Insolvensi))

  20. YA Dato' George Varughese a/l K.O. Varughese
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  21. YA Tuan Quay Chew Soon
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCVC 10)

  22. YA Tuan Wong Hok Chong
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang

  23. YA Tuan Atan Mustaffa Yussof Ahmad
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur
    (Dagang 8 (Muamalat) & 9 (Admiralti))

  24. YA Tuan Anand Ponnudurai
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCC 1)

  25. YA Dato' Rohana binti Abd. Malek
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 2)

  26. YA Tuan Tee Geok Hock
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 10)

  27. YA Datuk Hajah Zaleha Rose Binti Datuk Haji Pandin
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuching

  28. YA Dato’ Azhar Bin Abdul Hamid
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (Jenayah 7)

  29. YA Dr. Arik Sanusi Bin Yeop Johari
    Pesuruhjaya Kehakiman Kangar

  30. YA Datuk Amirudin Bin Abd Rahman
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Pulau Pinang


  31. YA Puan Mahazan Binti Mat Taib
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Alor Setar

  32. YA Tuan Bhupindar Singh A/L Gurcharan Singh Preet
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Ipoh

  33. YA Puan Alice Loke Yee Ching
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (NCVC 7)

  34. YA Tuan Ahmad Murad Bin Abdul Aziz
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Johor Bahru

  35. Ya Puan Liza Chan Sow Keng
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCC 5)

  36. YA Tuan Wan Muhammad Amin Bin Wan Yahya
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCC 3)

  37. YA Tuan Alexander Siew How Wai
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuching

  38. YA Puan Nurulhuda Nur'Aini Binti Mohamad Nor
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam(Jenayah 8)

  39. YA Tuan Su Tiang Joo
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Ipoh
  40. YA Puan Amelati Anak Parnell
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kota Kinabalu

  41. YA Puan Norliza Binti Othman
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Klang

  42. YA Tuan Hasbullah Bin Adam
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (Jenayah 2)

  43. YA Dato’ Sri Shamsulbahri Bin Haji Ibrahim
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Johor Bahru (Sivil 1)

  44. YA Tuan Roslan Bin Mat Noor
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Temerloh

  45. YA Puan Julia Binti Ibrahim
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Shah Alam (Jenayah 6)

  46. YA Dato’ Mohd Arief Emran Bin Arifin
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCVC 8)

  47. YA Dr. John Lee Kien How @ Mohd Johan Lee
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCVC 6)

  48. YA Puan Adlin Binti Abdul Majid
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kuala Lumpur (NCC 6)

  49. Y.A. Datuk Mohamad Abazafree bin Mohd Abbas
    Pesuruhjaya Kehakiman Mahkamah Tinggi Kota Bharu


View Desktop Version